T. Ügyvéd úr
Már kétszer segitett ingatlan problémámom. Most szeretnék Önnel személyesen is találkozni, és szintén segitséget kérni. NAGYON sürgős volna. Leirni hosszú és nem egyértelmü volna. Kérem emilbe válaszoljon ha lehet mikor mehetnék be ,személyesen szerintem hamar tudna segiteni. Nagyon várom válaszát. T. Buzási István
Ha nem mükörik a freemil kérem uncsi@easymail-ra irjon. Mégegyszer előre is köszönöm