• Béres József 34078 számú kérdése
  • 2009-10-20

Azzal a kérdéssel szeretnék önhöz fordulni, hogy mia teendő abban az esetben ha Édesanyám eltartási szerződést kötött a húgommal. De a lakás rezsijétől kezdve az élelmezéséig a gyógyszerein át mindent saját nyugdíjából fedez. gyakorlatilag nincsen eltartava.
De nem is szorul rá. csak félre lett vezetve az eltartás szükségességét illetően.

Tisztelt József! Elsősorban az édesanyja támadhatja meg a szerződést, de ennek sikerét csak a szerződés és a körülmények pontosabb ismeretében tudnám megválaszolni.
Tisztelettel
dr. Nagy Zoltán ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: