Tisztelt Erzsébet! Azért nem vonták le, mert ez nem öröklés, hanem visszterhes szerzés volt, amelyből nem kell levonni... A másik kérdésére ugyanez a válasz, öröklés esetében valóban nem kellene fizetni, de ez örklési szerződés alapján, azaz visszterhesen szerzett ingatlan...
Tisztelettel
dr. Nagy Zoltán ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu