Ingatlanrészt, szeretne ránk iratni egy idős rokon hölgy, bár nem vérszerinti rokon az illető, az apám második felesége. Jelenleg mi ápoljuk, mivel leesett a lábáról a Kanadában élő unokaöccsét, viszont teljes mértékben ki akarja zárni az ingó és ingatlan megörökléséből. Ez az átirásos dolog mikor lép érvénybe mi szerepel benne támadható e az örökös részéről adott esetben. Olyan szerződést szeretnénk ami mindkét fél részére biztonságos, valamint ez a verzió milyen illetékköte-lezettséggel jár. Az idős hölgy a mi otthonunkban tartózkodik, sok számla elmaradása van, ami a rezsit illeti, kérdezzük kinek a kötelessége fizetni a számlákat ilyen esetben? Az örökösök fizetik ki az elmaradást adott esetben, vagy mindeni belefizet, aki a házon valamilyen részben tulajdonos? Válaszukat nagyon köszönjük.