Tisztelt Ügyvédi Iroda!
Szüleim meghaltak, az Ő testvérei is, kinek nem voltak gyermekei. Az unokatestvéremmel együtt csak mi vagyunk az egyetlen leszármazottak. Unokatestvérem a tudtom nélkül eltartási szerződést kötött a bácsival. Kérdésem engem kellet volna értesíteni az eltartásról illetve nekem kellett volna-e valamilyen nyilatkozatot tennem, hogy én nem kívánok részt venni az eltartásban? Sajnos a bácsi nagyon hamar meghalt. Nem lehet bizonyítani, hogy az eltartási szerződés megköttetett-e, csak annyi tudomásom van a dologról, hogy egy ügyvédi irodába kellett volna menni neki, mivel a hivatalos értesítőt én vettem ki a postaládájából. Azóta eltelt két év az ingatlant eladta.Kérdésem van-e valamilyen jogom az ingatlanhoz? Válaszát megköszönve Tisztelettel Tamás