• Tamás 34376 számú kérdése
  • 2009-11-16

Tisztelt Ügyvédi Iroda!
Szüleim meghaltak, az Ő testvérei is, kinek nem voltak gyermekei. Az unokatestvéremmel együtt csak mi vagyunk az egyetlen leszármazottak. Unokatestvérem a tudtom nélkül eltartási szerződést kötött a bácsival. Kérdésem engem kellet volna értesíteni az eltartásról illetve nekem kellett volna-e valamilyen nyilatkozatot tennem, hogy én nem kívánok részt venni az eltartásban? Sajnos a bácsi nagyon hamar meghalt. Nem lehet bizonyítani, hogy az eltartási szerződés megköttetett-e, csak annyi tudomásom van a dologról, hogy egy ügyvédi irodába kellett volna menni neki, mivel a hivatalos értesítőt én vettem ki a postaládájából. Azóta eltelt két év az ingatlant eladta.Kérdésem van-e valamilyen jogom az ingatlanhoz? Válaszát megköszönve Tisztelettel Tamás

Tisztelt Tamás!
Ezen a fórumon ennyi információ birtokában nem lehet korrekt választ adni, de legalább egy konzultáció erejéig érdemes lenne egy ügyvédet megkeresni, aki meg tudná mondani, hogy van-e lehetőségük a tartási szerződést megtámadni, vagy van-e egyéb lehetőségük...
Ebben az Irodánk is készséggel közreműködik, amennyiben keres bennünket, úgy azt előre is köszönöm...
Tisztelettel
dr. Nagy Zoltán ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: