• kari 34409 számú kérdése
  • 2009-11-18

tiszteletem a cégnek.következő a problémám:öröklési szerződésünk volt,melyet teljesitettünk.aközjegyző lezárta,teljes hatályu lett,ennek 1,5 éve.anapokban kaptam egy ügyvédi felszólitást, hogybizonyos dokumentumot(melyet a közjegyző és az ügyvédek is láttak már mint bizonyitékot)küldjek el neki mert különben peres eljárást kezdeményez.lehetséges ez?mit tehetek?köteles vagyok megőrizni ennyi idő után is a dok.-at?mire kötelezhetnek? köszönettel várom válaszukat, karipék.

Tisztelt Kari!
Nem köteles megőrizni, így akár figyelmen kívül is hagyhatja a felszólítást, majd kiderül, hogy mit akarnak...
Tisztelettel
dr. Nagy Zoltán ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: