tiszteletem a cégnek.következő a problémám:öröklési szerződésünk volt,melyet teljesitettünk.aközjegyző lezárta,teljes hatályu lett,ennek 1,5 éve.anapokban kaptam egy ügyvédi felszólitást, hogybizonyos dokumentumot(melyet a közjegyző és az ügyvédek is láttak már mint bizonyitékot)küldjek el neki mert különben peres eljárást kezdeményez.lehetséges ez?mit tehetek?köteles vagyok megőrizni ennyi idő után is a dok.-at?mire kötelezhetnek? köszönettel várom válaszukat, karipék.