Tisztelt Ügyvéd Úr! Ingatlan vásárlás előtt állok és a 2010. január 1-én életbe lépő új illeték törvénnyel kapcsolatban kérdezném, hogy a szerződés melyik dokumentumának a kelte számít az illeték-számítás alapjául. Tehát a foglaló átadásakor aláírt előszerződés, vagy a teljes összeg kifizetésekor aláírt szerződés.
Köszönettel: Gery, Budapest