Tisztelt Petronella!
1. Nem sérülhet a kiskorú tulajdonjoga, de egyébként is gyámhatósági engedély kell a társasház bejegyzéséhez is.
2. Nem lesz fizetési kötelezettség.
3. A létrejövő albetétek után kell 6.000 Ft/albetét földhivatali igazgatási díjat fizetni, a szintenkénti alaprajzok elkészítése - ha nem állnak rendelkezésre - szintén költséget vonnak maguk után, ill. szükség lesz egy tulajdoni lapra (4000 Ft), és az ügyvédi munkadíj még jelentős tétel, amely viszont ügyvédenként változik, így csak a saját Irodám kapcsán tudnék nyilatkozni. Amennyiben érdeklődik az Irodánk iránt, úgy kérem, hogy közvetlen e-mailben keressen meg!
Tisztelettel
dr. Nagy Zoltán ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu