Tisztelt Ügyvéd Úr!
Tíz éve kötöttünk eltartási szerződést egy fiatal emberrel.Pár évig semmi gond nem volt, de mára már megváltozott.
2-3 havonta látjuk csak,a telefonjait cserélgeti, nem érjük el.A különböző tartozásairól a levelek hozzánk érkeznek,amiben már a végrehajtások szerepelnek.Ha netán utolérjük, letagad mindent.
Így a házunk is veszélyben van,bármikor elárverezhetik?
Hogyan tudjuk ezt az állapotot megszüntetni? Az eltartási szerződést milyen módon lehet megszüntetni?
Előre is köszönöm szíves válaszát.