Tisztelt Ügyvéd úr!
Édesapám öröklési szerződést kötött élettársával 2003-ban, amiről csak most, a halála után értesült a család többi része. Nagynéném és én is havi rendszerességgel pénzzel támogattuk őket minimum 10 éve, egészen a múlt hónapig, amikor Édesapám meghalt. Édesapám élettársának nyugdíja a rezsit sem fedezte volna. Mi a teendő, ha meg szeretném támadni a szerődést és van-e értelme?
Válaszát előre is köszönöm,
Tisztelettel, J.