Tisztelt Ügyvéd Úr!
Az lenne a kérdésem,hogy a húgommal örököltünk Budapesten több ingatlant, és most ki jött ,hogy fizessek 19800Ft-ot a földhivatalnak,de a húgomnak nem jött a kérdés mit jelent az a mondat"Ha az ingatlanon több személy szerez jogot, illetve válik jogosulttá, a feleket egyetemleges díjfizetési kötelezettség terheli."
Most csak nekem kell ezt az összeget fizetni ,vagy neki is majd jön a levél?
Válaszát előre is köszönöm:Roland