• Roland 37679 számú kérdése
  • 2010-10-01

Tisztelt Ügyvéd Úr!
Az lenne a kérdésem,hogy a húgommal örököltünk Budapesten több ingatlant, és most ki jött ,hogy fizessek 19800Ft-ot a földhivatalnak,de a húgomnak nem jött a kérdés mit jelent az a mondat"Ha az ingatlanon több személy szerez jogot, illetve válik jogosulttá, a feleket egyetemleges díjfizetési kötelezettség terheli."
Most csak nekem kell ezt az összeget fizetni ,vagy neki is majd jön a levél?
Válaszát előre is köszönöm:Roland

Tisztelt Roland!

Három ingatlan örökléséhez kapcsolódik a díjfizetés, amelyet közösen kell megfizetniük.


Tisztelettel
dr.Nagy Zoltán ügyvéd és dr.Lados Melinda Szibilla ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
http://www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: