T.Ügyvéd úr!
Érdeklődnék,hogy a szülő után örökölt ingatlan kb 14millió értékben úgy tudom nincs öröklési illeték,de átírási költség az van? Testvéremmel együtt vagyunk örökösök.Kb milyen összeg várható számunkra költségként,mint egyenesági örökösök.
Várom válaszát.