Tisztelt cím!
Ingatlan tulajdonjoggal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.2002 szept-ben vásároltunk párommal közös házat Hajdúszováton,3200000ft-ért.1/1 arányban a férjem nevére került adózási megfontolásból./ügyvédi tanácsra/2003-ban összeházasodtunk,azóta is fennáll házastársi kapcsolatunk.Szeretnénk,ha 1/2-1/2 arányra változna a tulajdonhányad.A kérdés az,hogy lehet ezt a legegyszerűbben,anyagilag nem megterhelően megtenni?!Az ingatlan mostani értéke a mérvadó?Köszönöm válaszát,Tisztelettel Gátiné Tünde