• Csilla 38128 számú kérdése
  • 2010-11-24

Tisztlet Hölgyem/ Uram!

2009 novemberében vásároltunk egy építési telket. a szerődés szerint 2010 májusára el kellett volna készíteni a telek beruházójának a gázvezetés rendszert, a víz-csatorna rendszert illetve az utat és a közvilágítást. Ebből a mia napig nem készült el semmi. Ami előrelépésként elmondható, hogy a gáz tervek emgedélyeztetése folyamatban van, illetve a csatorna rendszer talán lassan szintén engedélyeztetésre kerül. Nincs gázunk , palackos gázzal fűtünk amit némiképpen kompenzélnak. Út és a közvilágítás még csak igéret szintjén sem létezik. A telek beruházója elismeri, miszerint 1,5M Ft-ot kellen visszaadni ami Mi a megvalósulás ütemében fizetnénk vissza számára. Csak igérgeti az összeg visszafizetését. Telnek a hetek, hónapok. Szeretném megkérdezni, milyen lehetőségeink vannak.
Válaszát előre is köszönöm.

Tisztelt Csilla!

Ha nem tudnak / tudtak dűlőre jutni, csak í bírósági út a következő.


Tisztelettel
dr. Bai Mónika ügyvéd
9021 Győr, Bajcsy-Zsilinszky E. u. 50.
+36 96 618628 begin_of_the_skype_highlighting              +36 96 618628      end_of_the_skype_highlighting;

baimoni@t-online.hu

Közösségi oldal: