Tisztlet Hölgyem/ Uram!
2009 novemberében vásároltunk egy építési telket. a szerődés szerint 2010 májusára el kellett volna készíteni a telek beruházójának a gázvezetés rendszert, a víz-csatorna rendszert illetve az utat és a közvilágítást. Ebből a mia napig nem készült el semmi. Ami előrelépésként elmondható, hogy a gáz tervek emgedélyeztetése folyamatban van, illetve a csatorna rendszer talán lassan szintén engedélyeztetésre kerül. Nincs gázunk , palackos gázzal fűtünk amit némiképpen kompenzélnak. Út és a közvilágítás még csak igéret szintjén sem létezik. A telek beruházója elismeri, miszerint 1,5M Ft-ot kellen visszaadni ami Mi a megvalósulás ütemében fizetnénk vissza számára. Csak igérgeti az összeg visszafizetését. Telnek a hetek, hónapok. Szeretném megkérdezni, milyen lehetőségeink vannak.
Válaszát előre is köszönöm.