T. Cím,
Férjemmel a házasságom véglegesen megromlott, de a válási folyamatot még nem indítottuk el. Én viszont szeretnék elköltözni és ingatlant vásárolni. Megoldható-e, hogy ez az ingatlan ne legyen a házastársi vagyonközösség része hanem az én kizárólagos tulajdonom? Ha ennek megoldása bonyolult, akkor az megoldás-e, ha nagykorú lányom nevére veszem az ingatlant? Előre is köszönöm válaszukat, üdv.