A lakóingatlan tulajdoni lapján a házastársak egyike van bejegyezve tulajdonosként, a másik fél semmilyen formában nem szerepel azon.
A telek vásárlás, a lakóház felépítése közösen történt, a felvett kölcsöntartozás törlesztése folyamatban van. A kölcsönt a tulajdoni lapon NEM szereplő nevére vették fel, egyetemleges adóstárs a tulajdoni lapon szereplő fél.
Válás esetén kinek mi jár?
Milyen módon lehetséges, hogy jogszerűen tulajdonos legyen a tulajdoni lapon nem szereplő fél?
Megtisztelő tájékoztatásukat előre is köszönöm.