Tisztelt Ügyvéd Úr!
Köszönöm válaszát a feltett kérdésemre (45272).
Legyen szíves még kicsit megvilágítani nekem a válasza azon részét, amely arra vonatkozik, hogy mennyit kell fizetnem a férjemnek, hogy teljes egészében enyém lehessen a lakás.
Amennyiben 6 M Ft-nak vesszük az ingatlan forgalmi értékét, még 3 M Ft a hiteltartozás és fele-fele a tulajdon, és a hitel is. (mivel házasságkötés után vettük a hitelt) miért fedezi a hitel teljes átvállalása a férjem felé való tartozásomat?
Sokak szerint jövök neki 1,5 M-tal, mivel az ő 1,5 MFt-os hitelrészéért az egyneded rész lesz az enyém és még 1/4-ed részt ki kell neki fizetnem?
Hogy van ez?
Köszönettel várom válaszát!
Lulu