• László 45417 számú kérdése
  • 2013-12-17

Tisztelt Címzett!

Ismételten köszönöm a 45208,45209 sz.kérdéseimre adott választ és a témával kapcsolatban még egy kérdésem merült fel. Mint korábban írtam, válásom és vagyonmegosztásom folyamatban van. A nejem /alperes/ beadványában azt kéri, hogy járuljak hozzá a lányunk javára a lakóingatlanunk 1/3 részben történő átruházására, de én semmiképpen sem akarom megtenni. Azt szeretném kérdezni, hogy ez befolyásolja-e a vagyonmegosztást, mivel a lányunk ezidáig hivatalosan nem támasztott igényt, csak a nejem szorgalmazza azzal a szándékkal, hogy a jelenlegi 1/2-1/2 közös tulajdonunk 1/3-1/3 legyen a vagyon megosztásakor.

Tisztelettel és köszönettel: László

Tisztelt László!

A felesége ezt kikényszeríteni nem tudja, és tulajdonképpen nem is értem, hogy ez neki miért lenne jó... ill. nyilván azért, mert a lányuknak jó lenne... de a vagyonmegosztást nem fogja érinteni.


Tisztelettel
dr.Nagy Zoltán ügyvéd és dr.Lados Melinda Szibilla ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
http://www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: