Tisztelt Címzett!
Ismételten köszönöm a 45208,45209 sz.kérdéseimre adott választ és a témával kapcsolatban még egy kérdésem merült fel. Mint korábban írtam, válásom és vagyonmegosztásom folyamatban van. A nejem /alperes/ beadványában azt kéri, hogy járuljak hozzá a lányunk javára a lakóingatlanunk 1/3 részben történő átruházására, de én semmiképpen sem akarom megtenni. Azt szeretném kérdezni, hogy ez befolyásolja-e a vagyonmegosztást, mivel a lányunk ezidáig hivatalosan nem támasztott igényt, csak a nejem szorgalmazza azzal a szándékkal, hogy a jelenlegi 1/2-1/2 közös tulajdonunk 1/3-1/3 legyen a vagyon megosztásakor.
Tisztelettel és köszönettel: László