Tisztelt clarissa!
A vásárlás nyomán adót nem kell fizetnie, illetéket viszont igen. A fizetendő illeték mértéke a forgalmi érték 4 %-a. Engedélyre nincs szüksége,a magyar állampolgárokkal azonos feltételekkel vásárolhat ingatlant. A szerzés kapcsán még az ügyvédi lebonyolítás költségei merülnek fel, ügyvédi munkadíj, földhivatali díj, tulajdoni lap költsége. Amennyiben további kérdései merülnek fel vagy az Irodánk a lebonyolításban lehet a segítségükre, úgy kérem, hogy az alábbi módok valamelyikén keressen!
Tisztelettel
dr.Nagy Zoltán ügyvéd és dr.Lados Melinda Szibilla ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
http://www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu