Tisztelt ügyvédùr/ügyvédnõ!
2013-ban mindkét szüleink meghalt és a nõvéremmel együtt 50/50 szàzalékban örökölttünk Balatonon egy telket ,melyen van egy pici hétvégi hàz.Én Norvégiàban élek, Norvég àllampolgàr vagyok.2003-ban vettünk a férjemmel együtt Budapesten egy lakàst,melyet abban az idõben meg kellett kérvényezni.
Ha én szeretném megvenni a nõvérem részét,van -e erre lehetõségem,s ha van ,akkor kell -e ùj kérvényt benyújtanom?
Lehet nekem/nekünk kettõ ingatlanunk Magyarorszàgon?2013 novemberében voltunk a közjegyzõnél az örökségggel kapcsolatosan és màr be vagyok jegyezve a Veszprémi földhivatalnàl mint 50%-os tulaj.
Üdvözlettel:Edit