• Edit 45952 számú kérdése
  • 2014-05-05

Tisztelt ügyvédùr/ügyvédnõ!
Köszönöm a gyors visszajelzést!
Ha idén nyàron hazamegyek,s meg szeretném venni a nõvérem örölkölt részét,akkor mi ennek a folyamata?Kihez kell fordulnunk,vagy milyen dokumentumokra van szükségünk?
Tudok több Norvégiàban élõ MAGYAR emberrõl,akik hasonló helyzetben vannak!!!
Tisztelettel és köszönettel:
Edit

Tisztelt Edit!

Az ügylet lebonyolítását jellemzően ügyvédi irodák tudják - akár a mienk is, természetesen - és küldök egy e-mailt arról, hogy milyen információkat és adatokat kellene megkapnunk ahhoz, hogy a vonatkozó szerződést el tudjuk készíteni.

Tisztelettel
dr.Nagy Zoltán ügyvéd és dr.Lados Melinda Szibilla ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
http://www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: