Tisztelt ügyvédùr/ügyvédnõ!
Köszönöm a gyors visszajelzést!
Ha idén nyàron hazamegyek,s meg szeretném venni a nõvérem örölkölt részét,akkor mi ennek a folyamata?Kihez kell fordulnunk,vagy milyen dokumentumokra van szükségünk?
Tudok több Norvégiàban élõ MAGYAR emberrõl,akik hasonló helyzetben vannak!!!
Tisztelettel és köszönettel:
Edit