Tisztelt Ügyved Ur!
Elöször is elnezeset kerem,amiert az elsö levelemet rossz helyre,a vendegkönyvbe irtam!
Ahogy mar ott irtam,egy ismerösöm,a ferjem baratja akar egy nyaralot vasarolni a Balatonnal!A kerdeseim azok lennenek,hogy kell-e Mor.lakcim,vagy valamilyen engedely,vagy barmi,hogy ingatlant tudjon venni?Milyen papirok szüksegesek hozza?Es,hogy szamit-e,hogy van esetleg szölö vagy barmilyen földterület az ingatlanhoz?
Valaszat köszönöm!
D.Szilvia