• D.Szilvia 46407 számú kérdése
  • 2014-10-01

Tisztelt Ügyved Ur!
Elöször is elnezeset kerem,amiert az elsö levelemet rossz helyre,a vendegkönyvbe irtam!
Ahogy mar ott irtam,egy ismerösöm,a ferjem baratja akar egy nyaralot vasarolni a Balatonnal!A kerdeseim azok lennenek,hogy kell-e Mor.lakcim,vagy valamilyen engedely,vagy barmi,hogy ingatlant tudjon venni?Milyen papirok szüksegesek hozza?Es,hogy szamit-e,hogy van esetleg szölö vagy barmilyen földterület az ingatlanhoz?
Valaszat köszönöm!
D.Szilvia

Tisztelt D.Szilvia!

Az eladóval kapcsolatban egy dolgot kell tisztáznunk: milyen állampolgár?

Az ingatlanról pedig kellene egy tulajdoni lap, az alapján lehet eldönteni, hogy az adott állampolgárságú személy megvásárolhatja-e, és ha igen, akkor milyen jogi feltételek szerint.

A fenti párbeszédet pedig akár a znagy_dr@innosec.hu mailcímen is folytathatjuk!


Tisztelettel
dr.Nagy Zoltán ügyvéd és dr.Lados Melinda Szibilla ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
http://www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: