Tisztelt Ügvéd úr ! Két kérdésem lenne , az első : van egy telkem , aminek a helyrajzi számán öten vagyunk , szeretnék leválni , a földmérőt ha kihívom , akkor csak a település érintett önkormányzata tud kijelölni földmérőt , vagy én is megbízhatok -e valakit , és ha felmérték a területet mi a további menete az intézkedésnek ? A másik kérdésem : van -e olyan ügyvédi iroda akire rábíznám ezt a feladatot , és az elejétől a végéig megcsinálják nekem ! Köszönöm