Tisztelt Ügyvéd úr!
12 lakásos társasházban lakunk. A közvetlen szomszédom, aki önkormányzati lakásban lakik, állandóan becsmérlő, mocskos, tintát nem tűrő jelzésekkel illet mindenkit, minket, elhunyt édesanyámat, gyerekeket. Nap mint nap, főleg ha beiszik, egyszerűen nem tudunk megmaradni a saját tulajdonu lakásunkba. Ordenálé beszéde, mocskos jelzőket használva, hogy az ember már szégyelli, hogy miket ordít és ordibálása már elviselhetetlen. Minden nap, vagy héten más lakó a szenvedő alany. Eladáson is gondolkodik sok lakó, de pont Ő miatta nem tudjuk eladni. Kihez fordulhatok? Bíróságra vagy az önkormányzathoz? Közösképviselőnk nem tud ez ügyben tenni semmit. Ha bírósághoz fordulok, kit hívjak tanunak, mert senki nem akar bonyodalmat ettől a nőtől, mert félnek a szájától. De ez már kibirhatatlan.
Köszönöm a válaszát előre. Tisztelettel: Ilona