Tisztelt ügyvéd úr! Családi házunk (ikerház fél) építése general kivitelezővel folyik, jelenleg 10 hónapos csúszásban vagyunk. Természetesen a kötbért érvényesíteni fogjuk, am úgy érezzük, a kivitelező valahol már elengedte a ház építés dolgot, leírta máshonnan kötbért és egyáltalán nem siet befejezni, mással foglalkozik, többször kaptuk már hazugságon is. Szerintem ez nem felelős hozzáállás. Azt szeretném tudni, ezzel érdemes e ügyvédhez fordulni, vagy együk a kefét...? Meg lehet e ezt a dolgot fogni? Úgy érzem, egyszerűen nem tudunk neki mit mondani, nincs semmi a kezünkben, és nyilván mi abszolút nem úgy számítottunk rá, hogy majd egy évvel később lesz készen a házunk... köszönöm!!