• Joe 49212 számú kérdése
  • 2020-10-06

Tisztelt Jogász Urak!

Rémtörténeteket hallottam arról, hogy a tulajdonjog szerződéskötéskori átruházásával a kötelezett eladta a volt tulajdonos feje fölött a lakást 2 hónap múlva. Ügyvéd mondta, akinek volt ilyen ügye, és semmit sem tudott tenni. Én látom ugyan a szerződésmintában, hogy ennek lehetősége kizárásra kerül a szerződésben, a gyakorlatban mégis előfordul. Erre kérnék valamilyen választ.
A másik kérdésem, hogy lehetőségem van-e az életjáradékot csak határozott időre kérni, pl nyugdíjba vonulásomig. Természetesen, életem végéig szeretnék a lakásban maradni.

Köszönettel

Kedves Joe! A kibővített, később feltett kérdésénél találja a válaszunkat!
Tisztelettel
dr. Nagy Zoltán ügyvéd
1068 Budapest, Városligeti fasor 24.
+36 1 352 7290
www.drnagy-ugyved.hu
info@innosec.hu

Közösségi oldal: