Tisztelt Ügyvéd Úr!
Azt szeretném megtudni, hogy a lakáshoz tartozó berendezések, - konkrétan gázkonvektor, villanybojler - javításának költségei a bérlőt vagy a bérbeadót terhelik? Nem rongálás, hanem rendeltetésszerű használat mellett. Továbbá a gázkonvektor éves karbantartásának, átvizsgálásának, esetleges javításának a költsége kit terhel? Melyek az erre vonatkozó jogszabályok, amiket esetleges vita esetén lobogtathatok :-)) ?
várom megtisztelő válaszát.
Üdvözlettel:
BB