Tisztelt Ügyvéd Úr!
A tulajdonomban lévő lakásomat albérletbe adom ki. Az albérlőm külföldi állampolgár, akinek állandó bejelentett lakcímre van szüksége a letelepedési engedélyhez. A kérdésem az, hogy származhat-e hátrányom abból, ha ehhez hozzájárulásomat adom. Ebben szeretném a tanácsát kérni.
Köszönettel:
Ildikó