• deni 9134 számú kérdése
  • 2005-12-06

Lakásom albérletbe van kiadva.A bérlő azzal a kéréssel fordult hozzám,hogy mivel szülei elhaláloztak és a házukat eladták, állandó bejelentett lakcíme megszűnt és szeretne bejelentkezni az albérletbe.
Érhet e engem a későbbiekben joghátrány?
R.Dénes

Tisztelt Deni!
Nem célszerű engedni, hogy állandó bejelentett lakcíme az albérleti cím legyen, mert a bérleti jogviszony megszünése esetén erre külön kellene majd figyelni. Tisztelettel
dr.Török Zoltán ügyvéd

Közösségi oldal: