Lakásom albérletbe van kiadva.A bérlő azzal a kéréssel fordult hozzám,hogy mivel szülei elhaláloztak és a házukat eladták, állandó bejelentett lakcíme megszűnt és szeretne bejelentkezni az albérletbe. Érhet e engem a későbbiekben joghátrány? R.Dénes
Tisztelt Deni! Nem célszerű engedni, hogy állandó bejelentett lakcíme az albérleti cím legyen, mert a bérleti jogviszony megszünése esetén erre külön kellene majd figyelni. Tisztelettel dr.Török Zoltán ügyvéd
Közösségi oldal: