Kedves Ügyvéd Úr/Nő Ingatlanomat szeretném bérbe adni.Határozott idejű szerződést kötnék a bérlőkkel.Fél éves időtartalomra gondoltam,amit fél évenként meghosszabitanánk.Kaukciot mindenképpen szeretnék kérni,az esetleges bekövetkezett károkért,illetve a fizetéssel kapcsolatos problémák rendezésére.Az lenne a kérdésem,hogy fél éves szerződéses bérleményre hány havi kaukciot kérhetek. Válaszát előre is köszönöm.Tisztelettel.Laura