• erika 9327 számú kérdése
  • 2005-12-18

nagybátyám húsvétkor meghalt,házát lakottan megörököltük. Az illetőnek ez az állandó lakhelye. - NEM HASZONÉLVEZEŐ NEM TULAJDONOS -önként nem megy el.
KELL-E PERT INDITANI A KILAKOLTATÁSÉRT.

Tisztelt Erika!

Önhatalommal nem kényszeríthetik a lakás elhagyására a benne lakót. Mindenképpen pert kell indítaniuk ahhoz, hogy az ingatlan elhagyására tudják kényszeríteni.

Tisztelettel
dr.Tibold Csaba ügyvéd

Közösségi oldal: