nagybátyám húsvétkor meghalt,házát lakottan megörököltük. Az illetőnek ez az állandó lakhelye. - NEM HASZONÉLVEZEŐ NEM TULAJDONOS -önként nem megy el. KELL-E PERT INDITANI A KILAKOLTATÁSÉRT.
Tisztelt Erika! Önhatalommal nem kényszeríthetik a lakás elhagyására a benne lakót. Mindenképpen pert kell indítaniuk ahhoz, hogy az ingatlan elhagyására tudják kényszeríteni. Tisztelettel dr.Tibold Csaba ügyvéd
Közösségi oldal: