Tisztelt Ügyvéd Úr!
A nagymamám és én laktunk egy önkormányzati tulajdonban lévő lakásban, a nagymamám ráíratott engem mint "bérlőtárs"-at a papírra, ezért mikor meghalt, beköltöztünk a lakásba, bár én addig is laktam ott egy ideig. Akkor mikor beköltöztünk, már házas voltam két gyerekkel. A férjem is be van jelentve természetesen egy ideje. Viszont ha elválunk, akkor kinek kellene elköltöznie? Vagy mindkettönknek ugyanannyi joga van a lakáshoz? Van annak ilyenkor jelentősége, hogy a lakás a nagymamám révén jutott a családunkhoz? Még nem öröklakás. Válaszát köszönöm! Viola